hapje met gamba en mango

Hapje met gamba en mango | Koolhydraatarm

Hapje met gamba en mango

Met een feestje of een verjaardag vind ik het leuk om mijn gasten te verwennen met koolhydraatarme hapjes. Ik eet al jarenlang koolhydraatarm (zo’n 15 jaar nu) en dat komt omdat ik sinds de geboorte van mijn oudste aan diabetes lijdt. Dit hapje met gamba en mango kun je van tevoren maken en is echt super simpel.

Lees meer: hoe komt het dat ik diabeet ben. Klik hier

Lees meer: koolhydraatarme slagroomtruffels. Klik hier

Ingrediënten van dit hapje met gamba en mango

  • diepvries gamba’s
  • chilipoeder
  • knoflookteentje
  • mango (ik neem vaak de diepvries mango / kartonnen doosje)
  • verse basilicum
  • olijfolie
  • alle ingrediënten te bestellen op AH.nl. Klik hier

Hoe maak je dit hapje met gamba en mango?

Je laat de gamba’s die je nodig hebt, ontdooien op een bordje. Daarna hak je de knoflook heel fijn en fruit deze heel kort in een beetje olijfolie. Daarna voeg je de gamba’s toe en deze kruid je flink met chilipoeder (beetje op het gevoel). Deze laat je afkoelen. De mango laat je ook ontdooien. Ik neem altijd de mooiste stukjes uit de zak en van de rest maak ik een smoothie.

En dan rijg je heel eenvoudig aan een prikkertje een stukje mango, basilicum en daarna de gamba er bovenop. Ik gebruikte voor de foto grote gamba’s. Je kunt beter iets kleinere nemen want die van mij vielen om tijdens het maken van de foto.

Smakelijk.

Lees meer: koolhydraatarme bosbessencake. Klik hier

Lees hier ook verder:

Ben je blij met dit artikel? Dan vinden wij het heel fijn als je dit deelt op social media.

Op KusTerug hebben we altijd superacties met naamcadeaus. Bekijk hier alle gave producten.

Angeliek Nelissen is al 15 jaar ondernemer en eigenaar van Zomerzoen en KusTerug. Wil je lezen hoe zij 3 bedrijven runt en ook nog moeder is van 2 kids?  Klik dan hier.

Of van mijn andere bedrijven Zomerzoen en KusTerug. Klik hier voor de blogs van Zomerzoen en hier voor de blogs van Vrouwwatbenjemooi.

Op Pinterest delen wij dagelijks de geweldigste tips.

pinterest logo

Heb jij ook een lekker recept met hapje met gamba en mango? Laat hieronder een reactie achter.