Tapashapje met rivierkreeftjes | Koolhydraatarm
Tapashapje met rivierkreeftjes
Dit hapje is supersimpel en heel gemakkelijk te maken. De rode uien compote maak ik vaak al een dag van tevoren zodat de smaak helemaal tot zijn recht komt. Bij dit tapashapje met rivierkreeftjes haal je met je vingers één voor één de rivierkreeftjes van het stokje en deze laat je in de uiencompote vallen. Daarna prik je deze weer aan je prikker en in je mond. Heerlijk.
Ik maak trouwens vaak wat meer uiencompote en dat eten we de volgende dag op een hamburger. Ook lekker.
Lees meer: hoe komt het dat ik diabeet ben. Klik hier
Lees meer: koolhydraatarme slagroomtruffels. Klik hier
Ingrediënten:
- rivierkreeftjes
- 2 rode uien
- balsamico azijn
- Frutesse fruitstroop
- olijfolie
- alle ingrediënten te bestellen op AH.nl. Klik hier
Zo maak je het tapashapje met rivierkreeftjes
Snijd de ui in dunne ringetjes. Schenk een beetje olijfolie in een steelpannentje en doe de uien erbij. Fruit ze heel kort en schenk daarna een flinke scheut balsamico azijn, een eetlepel stroop bij de uien en laat dit zachtjes 30 minuten koken.
Lees meer: koolhydraatarme bosbessencake. Klik hier
Lees hier ook verder:
Ben je blij met dit artikel? Dan vinden wij het heel fijn als je dit deelt op social media.
Op KusTerug hebben we altijd superacties met naamcadeaus. Bekijk hier alle gave producten.
Angeliek Nelissen is al 15 jaar ondernemer en eigenaar van Zomerzoen en KusTerug. Wil je lezen hoe zij 3 bedrijven runt en ook nog moeder is van 2 kids? Klik dan hier.
Of van mijn andere bedrijven Zomerzoen en KusTerug. Klik hier voor de blogs van Zomerzoen en hier voor de blogs van Vrouwwatbenjemooi.
Op Pinterest delen wij dagelijks de geweldigste tips. Volg jij ons hier al?
Heb jij ook een lekker recept met tapashapje met rivierkreeftjes? Laat hieronder een reactie achter of mail deze naar info@vrouwwatbenjemooi.nl dan nemen we jouw hapje ook op in onze lijst.